8 září, 2021

TOP 7: Nejlepší seznamovací aplikace pro ženy

Seznamovací aplikace usnadňují nalezení vztahu ženám, které jsou časově zaneprázdněné. Matky samoživitelky i svobodné ženy si výběr partnera díky online světu ukrátí. Patříte do některé z uvedených skupin? Přečtete si náš článek a objevte nejlepší seznamovací aplikace pro ženy.

Jak seznamovací aplikace fungují

Na internetu najdete seznamovací aplikace všeho druhu. Je úplně jedno, kolik je vám let, jakou máte konfekční velikost anebo barvu vlasů. Seznamovací aplikace zdarma vás přenesou do katalogu plného můžu. A je jen na vás, který z nich vás zaujme. V dnešní době nebudete jediní, kdo brouzdá v online seznamkách. Procento seznámení tímto způsobem u mladých i starších párů narůstá. Jedná se o naprosto bezpečný prostor, kde jsou všechny vaše osobní údaje v bezpečí. Vy jste ti, kteří rozhodují, co na svém profilu zveřejníte a co naopak považujete za intimní záležitost. Informace lze kdykoliv poupravit. Na to dávejte pozor. Jestli toužíte po stabilním vztahu, který je postaven na pevných základech, snažte se být autentická. Jedině tak k sobě přitáhnete podobně nastaveného partnera.

Proč si pro seznamovací aplikace stanovit pravidla

Pokud plánujete odzkoušet tuto formu seznamování, měli byste si nejprve ujasnit životní priority. Nepsané pravidlo, které vám stoprocentně probleskne hlavou, je ujasnění si účelu, za kterým na seznamku vstupujete. Toužíte po stabilním a dlouhodobém vztahu nebo vyhledáváte jen sex na jednu noc? Odpověď na tuto otázku vám pomůže vyhledat muže, kterého zrovna hledáte. Co ještě udělat pro to, aby jste byla za seznamce úspěšná?

Seznamovací aplikace fandí začátečníkům i zkušeným

Ať už nad registrací do mobilní seznamovací aplikace teprve přemýšlíte, nebo už profil zřízený máte, vždy se hodí vědět pár užitečných rad z praxe. Proč dát šanci zrovna mobilní seznamovací aplikaci? Telefon nosíme po kapsách všude. I proto se hodí stáhnout si některou z dostupných seznamovacích aplikací zdarma. K tomu, abyste se mohli do jakékoliv aplikace v mobilu přihlásit, ji stačí pouze stáhnout do chytrého telefonu a mít připojení k internetu. O jaké seznamovací appky je největší zájem?

Tinder

Seznamovací aplikace Tinder patří mezi nejoblíbenější seznamky současnosti. Tuto mobilní aplikaci využívají nezadaní i lidé, kteří už ve vztahu žijí. Více jak 50 milionů uživatelů ve světě ji řadí mezi nejlepší seznamovací aplikace. To znamená, že tady máte největší šanci ulovit muže svých snů. I přesto, že se jedná o appku pro mladší generaci, tak si na své přijdou i ženy středního věku.

Nejlepší seznamovací aplikace
Tinder patří mezi celosvětové seznamovací aplikace. Zkuste mu dát šanci i vy! Zdroj: Pixabay.com.

Jak seznamovací aplikace Tinder funguje? Po stáhnutí se stačí zaregistrovat a můžete začít rovnou surfovat. Díky filtru si vygenerujete partnera v nejbližším okolí, se kterým si můžete napsat a domluvit rande.

Pinkilin

Pinkilin je nová česká seznamovací aplikace pro ženy. Je to růžová, naprosto vyšperkovaná appka, která zaručeně funguje. Díky svému elegantnímu něžnému vzhledu si získala ženy po celé České republice. Staňte se další z uživatelek, které této české seznamovací aplikaci podlehly.

Grindr

Tato mobilní aplikace se zaměřuje na menšiny ve smyslu sexuální orientace. Vytváří naprosto bezpečný prostor určený lesbičkách, gayům i bisexuálům. Grindr je seznamovací aplikace zdarma, takže si ji může stáhnout každý. Po registraci v Grinderu si můžete založit vlastní profil i chatovat se známými jako na běžných sociálních sítích. Grinder je seznamovací aplikace Androidu u iOSu, takže je úplně jedno, jaký druh chytrého telefonu používáte.

Badoo

Badoo je hned po Tinderu druhou nejpoužívanější aplikací. Tato seznamka, kterou používá až 400 milionů uživatelů po celém světe, je dostupná jako seznamovací aplikace na mobil nebo webová stránka v počítači. Podobně jako ostatní top aplikace na mobil v Badoo můžete s vybraným protějškem komunikovat pomocí chatu. Běžná verze je neplacená. K dispozici je i prémiová varianta pohybující se od 366 Kč za měsíc.

Luxy

Jestliže jste fanoušky drahých a luxusních značek, tak jste na správné adrese. Tato appka totiž sdružuje všechny zlatokopy a zlatokopky. Pokud zastáváte heslo, že láska a luxus patří k sobě, tak směle do ní. Pamatujte na to, že po zaregistrování po vás aplikace požaduje fotografii v něčem „značkovém.“ A co vy víte, možná vám vyfocená kabelka od Gucciho nebo selfie s Porsche přinese štěstí i lásku na celý život.

Lidé.cz

Lidé.cz je česká seznamovací aplikace, kterou vytvořil Seznam. V případě, že máte u tohoto internetového vyhledávače založený e-mail, stáváte se i uživatel této seznamky. Všechny funkce české appky jsou uživatelům k dispozici zdarma. Mimo soukromé chaty se můžete připojit do hromadných diskusí různých témat a zájmů. Právě tady vás může zaujmout nevšední poznámka patřící vaší budoucí vysněné polovičky. Chatovací konverzace si vybíráte podlé zájmů nebo věku.

Česká seznamovací aplikace
Lidé.cz je appka od Seznamu, kde můžete chatovat v soukromých skupinách nebo veřejných fórech. Zdroj: Pixabay.com.

Seznamka.cz

Seznamka.cz je appka pro ženy, které vědí, co chtějí. Tento server funguje již od roku 1998. Hodí se pro dámy, které touží po vážném vztahu, ale i krátkodobém flirtu. Z tohoto důvodu buďte obezřetní, protože se sem mohou přihlásit i vtipálci, kteří berou konverzaci a následný osobní kontakt jenom jako povyražení. Seznamka.cz se zaměřuje na ženy ve středním věku. Lásku tu ale najdou i mladší ročníky.

Jaký názor na seznamovací aplikace máte vy? Patříte mezi jejich fanoušky nebo nikoliv? Podělte se o své zkušenosti s online randěním s námi v komentáři!