21 července, 2022

Jak zajistit, aby na vás myslel aneb jak pobláznit muže

Vábení, škádlení, pábení a flirt. To jsou techniky, jak zajistit, aby na vás myslel. Vztah, láska, sounáležitost, náklonost, něha a mnoho dalších emocí, tvarů a názvů pro něco, co je naprosto přirozené. Vztah mezi mužem a ženou je tu odpradávna. Jenže v prvé řadě se musí dva lidé do sebe zakoukat a zamilovat. A aby to fungovalo dlouhodobě, musí žena odstranit konkurenci. Takže stačí zajistit, aby vás měl plnou hlavu. Jak na to? 

Jak mu proniknout do hlavy a zajistit, aby na vás myslel 

Muži většinou v chování ženy velmi špatně čtou. Nerozumí jim a mnohdy se spletou. Je třeba vysílat jasné signály a dělat okázalá gesta. Pokud tedy o někoho velmi stojíte, musíte si jít tvrdě za tím. Máte vyhlídnutého bratrance nejlepší kamarádky, kolegu z práce nebo se vám zalíbil ten chlápek od vedlejšího stolu, který by prostě stal za hřích? Vytaste zbraně a do boje.

Každá žena používá vlastní. Dělá to vědomě i nevědomky. Někdy jde o čistě pudovou záležitost, něco, co je zapsáno v genech a je to dáno přírodou. Jiné si ale každá vybírá své. Většinou jde o zdůraznění předností. Některá sází na ňadra, jiná na dolní polovinu těla, další má husté dlouhé vlasy a poslední si zvýrazňuje plné rty.  

dlouhé vlasy
Vlasy lze prohrabovat prsty, a tak upoutat pozornost muže. Bude na vás stále myslet. Zdroj: Pixabay.com

Vtiskněte se mu do představ a bude na vás stále myslet 

Kořist máte vyhlídnutou, teď ji musíte polapit.

  • V první řadě musíte navázat oční kontakt. Oči jsou dveře do duše. Takže si vás mnohem lépe zapamatuje. Odborníci tvrdí, že by mělo jít o dlouhý kontakt, delší než 4 vteřiny. Tím mu dáte jasně najevo, že vás zajímá a chcete se s ním minimálně pobavit. Klidně o počasí i politice, hlavně spolu strávit pár minut konverzací. 
  • Pak stáhněte pozornost ke svým přednostem. Máte plný zadeček, vyšpulte jej na něj, zahrajte si golf, twister nebo třeba zajděte spolu na jógu. Stáhnout pozornost lze i vhodným oblečením a doplňky. Každý zná fígle jako hraní s řetízkem kolem krku, prohrabávat vlasy, nazouvat střevíc a nechat jej kolébat na špičce prstů nohou atd. Každá žena by měla vědět, co jí funguje na to, aby pobláznila muže. 
  • A nakonec jej přimějte, aby se na žádnou už ani nepodíval. Takže zabrnkejte na společnou notu. Najděte to, co vás oba baví a věnujte se tomu. Milujete hry? Hrajte. Rádi sportujete? Naplánujte aktivní víkend ve dvou apod. Rande ve dvou pomáhá i předcházet následné krize ve vztahu.

Vztah na celý život aneb jak i po letech zařídit, aby na vás myslel 

Láska prochází žaludkem. Láska odolá i zubu času. To je vše pravda, ale jen za předpokladu, že se budou oba partneři stále snažit. Mnoho vztahů ztroskotá právě na tom. Přestanou si vyznávat lásku, obdiv, úctu. Nedůvěřují si a chovají se spíše jako kamarádi. Co tedy dělat proto, abyste pro něj byla stále jeho bohyní , on neměl pomyšlení na jiné a dopřál vám pořádnou dávku svobody místo neustálé kontroly, což je jedním ze znaků ztracení zájmu? Vše je o komunikaci a o tom, jak k sobě přistupujete. Jak zajistit, aby na vás stále myslel?

  1. Dokazujte si náklonost – Každý den si projevte lásku. Nemusíte hned vyslovovat ty kouzelná slůvka, stačí malá gesta. Snídaně do postele, vzkaz na zrcadle, malá svačinka nenápadně ukrytá v kapse saka apod. Taková gesta vydají za tisíce slov. 
  1. Mějte se ráda – Pokud ukážete, že máte ráda hlavně sama sebe, bude vás mít rád i váš partner. Sebeláska je velkým pohonem ve vztahu. Budete sebevědomá, sexy a žádaná. 
  1. Smějte se – Úsměv na tváři odzbrojí každého. Vždyť prožít život vesele, s lehkou hlavou a netrápit se vším možným, to jej zaručeně uchvátí. Lepší žít po boku s ženou, která vše bere s nadhledem než s takovou, která vyhrotí i maličkost. Každý den není zalitý sluncem, ale vždy jde o to, jak k problému přistupujeme. 
smích
Smějte se a okouzlíte každého muže. S úsměvem jde totiž všechno líp. Zdroj: Pixabay.com
  1. Flirtujte – I když jste spolu již nějaký ten pátek, nezapomínejte na škádlení svého muže. Oni to prostě milují. Takže si občas na sebe oblékněte vyzývavé šaty a pohrajte si s nimi nebo uvařte dobré jídlo a postarejte se o muže. Můžete mu také poslat zajímavou SMS, MMS nebo natočit video. Ráno pošeptejte do ucha, že dnes necháváte spodní prádlo doma a uvidíte se v poledne na oběd. Věřte, že na vás od rána bude myslet.  
  1. Humor – Nemusíte se smát jeho vtipům tak, že váš smích uslyší i dva bloky od vás, ale dejte mu vždy najevo, že jej posloucháte a vnímáte.  
Mým životem je má rodina. Mám mnoho zájmů a stále se pouštím do něčeho nového. Jsem hrdá na svůj první e-book, který jsem nyní dopsala. Baví mě psaní, hlavně o mateřství, dětech, bydlení a životě. Práce je můj koníček. Co víc si přát.