23 února, 2022

Proměňte dveře během několika minut!

Poškrábané, popraskané, staré, ošklivé, v nevhodné barvě, nehodící se, otravné… Právě takové jsou někdy dveře do kuchyně nebo do obývacího pokoje. Neznamená to však, že se s tím musíme smířit. Je však nutné je hned měnit? Vůbec ne! Někdy stačí trochu volného času, abyste našli správnou samolepku na dveře a během několika okamžiků zcela změnili vzhled místnosti.

Maličkost – velká změna aneb jak detaily mění interiér

Nízkorozpočtové metamorfózy interiérů jsou ty, které máme nejvíce rádi! Ukazuje se, že s nízkými náklady a s malým úsilím můžeme radikálně změnit charakter místnosti a stále více lidí takové možnosti hledá, aby se čas od času mohli cítit jako na novém místě. Skvělý způsob, jak levně a efektivně renovovat místnost, je prostě… sáhnout po nové barvě, kterou lze vymalovat stěny, dveře, a dokonce i nábytek! Stejně dobrým řešením jsou různé typy samolepek, které nejen zdobí a mění povrch, ale mohou také mírně maskovat jeho drobné nedostatky. Obzvláště dobře se osvědčí na starých dveřích. Samolepky na dveře jsou vynikajícím řešením nejen při obnově a osvěžení dveří, ale také v situacích, kdy chceme místnost mírně zvětšit nebo opticky zmenšit. Máte-li tedy extrémně neatraktivní dveře, avšak nemusíte mít nutně příležitost nebo touhu je nahradit novými – můžete je jednoduše přelepit!

Stylové samolepky na dveře – kdy budou nejlépe fungovat?

Vždy nejjednodušším řešením pro všechny předměty, které již mají své nejlepší roky za sebou, je „jít a koupit nové“. Někdy však můžeme ušetřit hodně tím, když budeme hledat jiné způsoby, jak renovovat staré dveře, které přece, i když už nejsou krásné, stále se otevírají a zavírají, tedy plní svou funkci. Samolepky na dveře mohou zcela změnit jejich vzhled! Můžeme jimi polepit celé dveře a vdechnout jim jinou barvu, ale můžeme si také vybrat samolepku, která tak akorát překryje nějaký úbytek. Pokud máte malou místnost, můžete v ní vytvořit dojem zvětšení prostřednictvím prostorových samolepek na dveře s vyobrazením mostů nebo cest. Na druhé straně, pokud jí chcete vdechnout více útulnosti a dojem těsnosti – zvolte si například samolepky s lesem. Možností je spousta a určitě si každý najde tu správnou samolepku pro sebe. Rozhodně stojí za to se trochu porozhlédnout – je to levnější a jednodušší řešení než výměna dveří!

Jsem studentkou VŠ a ve volných chvílích se ráda učím nové věci o online marketingovém světe. Řídím se hesly - "Historie se neptá jak, ale jestli." a "Cokoliv se rozhodneš udělat, ujisti se, že tě to učiní šťastnou."