19 ledna, 2023

[RECENZE] SKINNY – nejlepší protein na hubnutí pro ženy

S kvalitními produkty jako je Skinny protein coconut (nejlepší protein na hubnutí), propracovaným plánem a pozitivním přístupem se můžete i vy těšit ze své krásné postavy. Být fit, mít dobrou fyzičku, hezké tělo, pevné svaly a minimum tuku. Zní to, jaké pohádka pro dospělé? Ale vůbec. Chce to jen používat ty správné pomocníky.

Lahodný nejlepší protein na hubnutí

A jedním z nich je skutečně je protein. Proč je pro naše tělo důležitý? Co si vůbec představíte pod pojmem protein. Jde o bílkovinu a v podstatě všude se o ní mluví. Je nezbytná pro zdravé fungování našeho těla a pro udržení optimální váhy. Pokud prostě chcete dobře vypadat, musíte přijímat dost bílkovin. A ne vždy se dá dané množství pozřít formou jídla. Proto je ideální variantou je nahradit v jiné podobě. A co třeba právě v proteinu Skinny? 

V čem je jiný než ostatní značky, proč byste měli vybrat ten a ne jinak? Je to jeho složení, vizáží i chutí. Není to ta nejlepší kvalita, ale určitě má vše, co takový balíček plný bílkovin potřebuje. Bílkoviny jsou stavební látkou a jsou také skvělé v tom, že se jich můžete nacpat k prasknutí a skoro noc se nestane. Prostě to nejsou nepřátelé, jako je to u sacharidů. Skinny protein bude vaším přítelem od prvního douško. Respektive ještě mnohem dřív. Od prvního pohledu. 

Proč si vybrat zrovna tento protein na hubnutí

Už samotný obal totiž působí velmi luxusně a přímo křičí svou dokonalostí. Černá barva s oranžovými proužky zaujme i nezkušeného jedince. Třeba někoho, kdo s proteiny teprve začíná, protože chce shodit pár kil a slyšela, že nejlepší protein na hubnutí je skinny. 

Nyní se tedy podívejme na to, jak je na tom samotná chuť a další aspekty nápoje.  

  • Jde o jeden z dobře prodávaných produktů. Zvláště dámy jej milují a navzájem si předávají své zkušenosti. Prostě nejlepší protein pro ženy. 
  • Může za to hlavně jeho chuť. Kokos ucítíte hned po otevření. Nápoj po něm sladce, ale nevtíravě, chutná, a dokonce v něm ty kousky pravého kokosu i vidíte. 
  • Značka Skinny si totiž zakládá na tom, že produkty vyrábí s pomocí propracovaných postupů s z nejkvalitnějších surovin. 
  • Jde tedy o chuťově nejlepší protein. Kokos mají rádi všichni. Je to jako pít alkoholický koktejl Piňa Coladu a válet se u toho na pláži. 
  • Velmi dobrá je i jeho rozpustitelnost. Mnoho jiných proteinů se prostě úplně nerozpustí a pak v nich cítíte kousky, blíže nespecifikující barvy a chuti. Skinny protein rozpustíte maximálně za dvě minuty, vidličkou nebo klidně i jen brčkem. Nejrychleji to však zvládne smoothie. 
  • Tento nejlepší syrovátkový protein je tak lahodný. Každý den bude svátek.
  • Pomůže vám jednoduše zahnat chuť na sladké, vlčí hlad, nahradí druhou večeři či klasická dvě hlavní jídla. 

Protein je kamarád na hubnutí

Až začnete s proteiny pochopíte, proč tolik žen ve světě, je jejich velkým fanouškem. Díky nízkému obsahu kalorií, si jej můžete dopřát kdykoliv. Honí vás mlsná v osm večer u dobrého filmu? A víte, že rohlík s máslem není zrovna ideální. Plavková sezóna se blíží. Zkrátka a jednoduše si půjdete udělat koktejl. Pokud chcete držet redukční dietu, ale nevydržíte tolik moderní půsty a jiné libůstky, oběd či večeři prostě pojmete ve formě koktejlu. Takže žaludek se zaplní, ale vy budete bez výčitek. 

Kombinovat tento protein můžete jak s obyčejnou vodou, tak i s mlékem a to jak kravským, tak i nějakým rostlinným. Pokud máte chuť na nějaký zákusek po obědě, doporučujeme to mixovat s mandlovým či makovým mlékem. To bude lahoda. A pokud si jej napěníte ve shakeru, budete se cítit, jako byste pila cappuccino.  

U tohoto proteinu na hubnutí se není čeho bát

A v neposlední řadě, jde o složení produktu. Tady není, co vytknout. Jde o čistě přírodní jednoduché složení. Někdo se podivuje právě nad oním základem, že zde nejsou žádná aditiva a přísady k lepší stravitelnosti apod., ale dle nás opravdu nejsou třeba. Nejlepší protein pro ženy je značka Skinny. Dámy totiž chtějí nejen vědět, co pijí, ale musí jim i chutnat. Nikdo se nechce den, co den přemáhat k vypití skleničky. Obvyklé množství je totiž 250 ml a buď to může být lahodné pití anebo nechutná tekutina ve skle. Takže za nás když Skinny protein coconut koupíte, trefíte se do černého! 

Mým životem je má rodina. Mám mnoho zájmů a stále se pouštím do něčeho nového. Jsem hrdá na svůj první e-book, který jsem nyní dopsala. Baví mě psaní, hlavně o mateřství, dětech, bydlení a životě. Práce je můj koníček. Co víc si přát.